תהליך גרידה פרטי

תהליך גרידה פרטי

מה הכי חשוב לדעת לפני שקובעים תור לרופא בנוגע להפלה? לפני שאתן ניגשות לרופא נשים שלכן בנוגע להפלה, כדאי שתכירו את האפשרויות השונות הקיימות היום לביצוע תהליך הפלה. ניתן לבצע את ההפלה במספר דרכים בהתאם לשלב ההריון ולגיל האישה ואם החלטתן לפנות למרפאה פרטית, תוכלו לעשות את ההפלה באופן דיסקרטי מלא.  

אם הרופא הפרטי אליו פניתן יחליט על ביצוע תהליך כירורגי להפלה, כדאי שתכירו את התהליכים הנפוצים ביותר כיום כגון תהליך גרידה פרטי. בתהליך זה מתבצעת פעולה גניקולוגית כירורגית קצרה יחסית תחת סוג הרדמה מסויים בהתאם להחלטת הרופא המטפל. בתהליך זה מנקים באמצעות כף מיוחדת את הרחם ומוציאים את שק ההריון וזאת לאחר תהליך ראשוני להרחבת צוואר הרחם. 
 
מה הם היתרונות של גרידה?
 
גרידה הוא הליך כירורגי נפוץ ביותר בעל אחוזי הצלחה גבוהים והוא נחשב לאחת הדרכים המקובלות להפלה מלאכותית. התהליך נמשך כשעה והנערה או האישה נשארת להשגחה רפואית של כ-3 שעות.

ייעוץ מלא לגבי מניעת היריון

לאחר סיום התהליך הכירורגי מתבצעת בדיקת אולטרא סאונד לוודא כי הרחם נקי ולא נשארו שאריות של שק ההריון. בישראל ניתן לבצע את ההליך הכירורגי הזה במרפאות פרטיות רק לאחר שניתן אישור מ-‘וועדה להפסקת הריון’. ברגע שניתן האישור, ניתן לפנות לקליניקה אשר קיבלה אישור רשמי ממשרד הבריאות לביצוע הפלות. 
 
גרידה פרטי לעומת גרידה בבית חולים ציבורי
 
אם אתן מעוניינות לבצע את תהליך הפסקת ההריון, תוכלו לפנות לקליניקה פרטית המספקת שירותים שונים להפסקת הריון כולל גרידה פרטי. דרך פנייה לקליניקה פרטית תוכלו לקבוע את המועד לתהליך הכירורגי באופן מהיר יחסית ובמקום מקצועי המתמחה בנושא הפסקת הריון בלבד. כך למעשה אתם מקבלים שירות מקצועי ומהיר על-ידי אנשי מקצוע אשר תחום עיסוקם הוא הפסקת הריון על כל רבדיה השונים. 
 

איך עושים גרידה באופן פרטי?

אם אתם רוצים לדעת איך עושים גרידה בקליניקה פרטית, אתם מוזמנים לפנות ישירות לקליניקה של ד”ר אהוד רז אשר נחשב לאחד הרופאים הותיקים בישראל בתחום הפסקת הריון. ד”ר אהוד רז מציע שירות אישי ומקצועי לתהליך הפסקת הריון, אם זה תהליך גרידה פרטי או כל דרך הפלה אחרת.

ד"ר אהוד רז מציע ללקוחותיו - תהליך גרידה פרטי מעוניינת לקבל פרטים על הפסקת הריון בקליניקה של ד"ר אהוד רז באופן דיסקרטי? זה הזמן להשאיר את הפרטים האישיים שלך באתר הקליניקה וד"ר אהוד רז יחזור אליך עם הפרטים המלאים לגבי האופציות הרלוונטיות עבורך להפסקת ההריון.

מידע מקצועי

כל מה שצריך לדעת, ויותר

טבלה השוואתית: הפסקת היריון ניתוחית או תרופתית – יתרונות וחסרונות

[...]
טבלה השוואתית: הפסקת היריון ניתוחית או תרופתית – יתרונות וחסרונות
המשך קריאה
דילוג לתוכן