תהליך גרידה פרטי

מהי גרידה פרטית?

מה הכי חשוב לדעת לפני שקובעים תור לרופא בנוגע להפלה? לפני שאתן ניגשות לרופא נשים שלכן בנוגע להפלה, כדאי שתכירו את האפשרויות השונות הקיימות היום לביצוע תהליך הפלה. ניתן לבצע את ההפלה במספר דרכים בהתאם לשלב ההריון וגם בהתחשב בגיל האישה ובהעדפותיה. אם החלטתן לפנות למרפאה פרטית, תוכלו לעשות את ההפלה באופן דיסקרטי מלא אצל ד”ר רז.

ראשית לגבי המונח “גרידה”. בעבר, היה מקובל “להוציא” את רקמת ההריון מתוך הרחם בשימוש במכשיר מתכתי חד, שהיה “מגרד” את ההריון מדופן הרחם. ואולם, קיימת טכניקה עדיפה לביצוע הטיפול והיא ע”י “שאיבה”. לחלל הרחם מוחדרת צינורית פלסטיק עדינה, ורקמת ההריון “נשאבת” מתוך הרחם, באופן שמגן על רירית הרחם מפגיעה.  פעולה זו קצרה ונמשכת דקות אחדות, והיא מבוצעת תחת הרדמה כללית קצרה. בסיום ריקון הרחם מתבצעת בדרך כלל בדיקת אולטרא סאונד על מנת לוודא כי הרחם נקי ולא נשארו שאריות הריון בתוכו.

 בישראל ניתן לבצע את הפעולה להפסקת הריון במרפאות ומכונים פרטיים בצורה נוחה, יעילה מהירה ובטוחה. את  האישור מהוועדה להפסקת הריון ניתן לבצע יחד עם הטיפול עצמו במרכז הרפואי “שבע עיניים” בבאר שבע, שם מבצע ד”ר אהוד רז את הטיפולים.

הפסקת הריון במרכז רפואי פרטי – "שבע עיניים" בנגב

אם את מעוניינת לבצע בהקדם הפסקת הריון, תוכלו לפנות למרכז הרפואי הפרטי “שבע עיניים” המספק את כלל השירותים להפסקת הריון כולל הוועדה להפסקת הריון והטיפול עצמו. כך תוכלי לקבוע את המועד לטיפול באופן מהיר יחסית ובמקום מקצועי המתמחה בתחום הפסקות הריון.

את מוזמנת לפנות ישירות למרפאה של ד”ר אהוד רז, בעל ותק ונסיון רב בתחום הפסקות הריון. ד”ר אהוד רז מציע שירות אישי ומקצועי כולל לתהליך הפסקת הריון, לרבות ייעוץ למניעת הריון מיידית, הרצויה בדרך כלל למי שמבצעת הפסקת הריון.

ד"ר אהוד רז מציע תהליך הפסקת הריון פרטי מהיר ודיסקרטי. באם הינך מעוניינת לקבל פרטים על הפסקת הריון אצל ד"ר אהוד רז - השאירי את פרטייך האישיים באתר וד"ר אהוד רז יחזור אליך בהקדם עם הפרטים המלאים לגבי האופציות הרלוונטיות עבורך להפסקת ההריון.

מידע מקצועי

כל מה שצריך לדעת, ויותר

דילוג לתוכן