רופא נשים מומחה

רופא נשים מומחה

ד”ר אהוד רז הוא רופא נשים מומחה, אשר למד רפואה במסגרת העתודה האקדמאית בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת תל-אביב.

את התמחותו ברפואת נשים עשה בבית חולים בילינסון שבפתח תקווה ובבית חולים סורוקה שבבאר שבע בין השנים 1995 – 2001. ד”ר רז הוא רופא נשים מומחה משנת 2002. כיום, ד”ר אהוד רז עובד בתור רופא נשים מומחה בקופת חולים מאוחדת. בשנת 2008 למד ד”ר אהוד רז משפטים בקריה האקדמית אונו וסיים את התואר בהצטיינות. הוא הוסמך כעורך דין בשנת 2009, הוא אינו עוסק בעריכת דין באופן פעיל, אך מרצה ומייעץ בנושאים של משפט רפואי ורשלנות רפואית. בין השנים 2009-2018 שימש כיועץ חיצוני לחברת הביטוח הממשלתית ענבל בתחום מעקב הריון ותביעות רשלנות רפואית.

 הפסקת הריון

ד”ר אהוד רז הוא לא רק רופא נשים מומחה, אלא גם רופא נשים מומחה להפסקות הריון. פעולת הפסקת הריון כיום נחשבת לפעולה בטוחה שאינה נוטה להסתבכויות, אך עדיין מומלץ מאוד לבצע אותה באמצעות רופא נשים מומחה להפסקות הריון. המיומנות והנסיון של רופא מומחה להפסקות הריון, אשר ביצע מספר רב של הפסקות הריון במשך שנים רבות, הם גבוהים יותר ולכן זה בטוח יותר.

ד”ר אהוד רז הוא רופא מומחה להפסקות הריון שמלווה את המטופלות שלו לפני הפעולה וגם לאחריה, דבר אשר בשום אופן לא מתאפשר במרכזי בריאות ציבוריים. המטופלות של ד”ר רז – רופא מומחה להפסקת היריון, מקבלות מענה מלא לכל השאלות ולכל הצרכים, 24 שעות ביממה, גם כשמדובר בהפסקת הריון בכדורים וגם כשמדובר בהפסקת הריון רגילה. השיטה הרגילה להפסקת הריון כרוכה בפעולה רפואית קצרה שמתבצעת בהרדמה, בה מרוקנים את תוכן ההריון מן הרחם. מדובר בשיטה בטוחה ויעילה וזמן קצר מסיום הפעולה, האשה משתחררת לביתה ויכולה לחזור לפעילות רגילה.

בשיטה להפסקת הריון בכדורים האשה נוטלת שני סוגים שונים של תרופה בהפרש של יומיים כאשר התרופה הראשונה גורמת לפירוד ההריון מהרחם והתרופה השניה גורמת להתכווצויות של הרחם על מנת לפלוט את תוכן ההריון. כעשרים אלף נשים בשנה עוברות הפסקות הריון. לדבריו של ד”ר רז שהוא רופא מומחה להפסקת היריון, פעולת הפסקת הריון היא אחת הפעולות הרפואיות הבטוחות ביותר ואין הצדקה לחשוש ממנה.

מידע מקצועי

כל מה שצריך לדעת, ויותר

דילוג לתוכן