מרפאה פרטית להפלה

מרפאה פרטית להפלה

כעשרים אלף נשים בכל שנה ניגשות לביצוע הפסקת הריון. חלקן עושות את זה דרך מרפאה פרטית להפלה, וחלקן במרפאות של הרפואה הציבורית. כיום כבר ידוע כי הפסקת הריון אינה פוגעת בסיכוי של נשים להרות שוב והיא נחשבת לפעולה פשוטה ובטוחה ביותר, לכן כל אשה אשר בוחרת או נאלצת לבצע הפסקת הריון, כדאי שתיגש אל מרפאה פרטית להפלה או מרפאה פרטית להפסקת היריון, שם תקבל ליווי אישי מלא על ידי רופא נשים מומחה אשר יתן מענה לכל שאלה ולכל צורך. מרפאה פרטית להפלה של ד”ר רז היא מקום בטוח לכל אשה שמעוניינת בהפסקת הריון. 

ד”ר אהוד רז למד רפואה במסגרת העתודה האקדמאית בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת תל-אביב ועובד כרופא משנת 1989. ד”ר רז ביצע את התמחותו ברפואת נשים בבתי החולים של שירותי בריאות כללית, בילינסון שבפתח-תקווה וסורוקה שבבאר-שבע, בין השנים 1995 עד 2001. ד”ר רז הוא רופא נשים מומחה משנת 2002.  

 הפסקת הריון

כיום ד”ר רז עובד כרופא נשים מומחה בקופת חולים מאוחדת, מחוז הדרום. בשנת 2008 למד ד”ר אהוד רז משפטים בקריה האקדמית אונו וסיים את התואר בהצטיינות. ד”ר רז הוסמך כעורך דין בשנת 2009, הוא אינו עוסק בעריכת דין באופן פעיל, אך מרצה ומייעץ בנושאים של משפט רפואי ורשלנות רפואית. מרפאה פרטית להפלה באזור הדרום היא המרפאה של ד”ר אהוד רז.

מרפאה פרטית להפלה בבאר שבע בהנהלתו של ד”ר אהוד רז פועלת תוך הקפדה על התנאים רפואיים הטובים ביותר והגנה מלאה על בריאותן ופוריותן של הנשים המטופלות בה. לפני הגיעך אל מרפאה פרטית להפלה בבאר שבע, בדקי שאת אכן בהריון. את הבדיקה הבטוחה ביותר ניתן לקבל על ידי בדיקת דם ובהמשך לבצע גם אולטרא-סאונד. מרפאתו של ד”ר אהוד רז היא מרפאה פרטית להפלה בדרום מן הטובות והמתקדמות באזור, בה ד”ר רז מבצע מגוון טיפולים, ביניהם הפסקות הריון. 

כל אשה שמבקשת להפסיק הריון מוזמנת להגיע אל מרפאה פרטית להפלה בדרום. ד"ר רז הוא רופא נשים מומחה בביצוע הפסקות הריון. כל אשה אשר נמצאת בהריון לא רצוי, או שזה לא הזמן הנכון עבורה להריון, מוזמנת אל מרפאה פרטית להפסקת היריון של ד"ר רז.

מידע מקצועי

כל מה שצריך לדעת, ויותר

טבלה השוואתית: הפסקת היריון ניתוחית או תרופתית – יתרונות וחסרונות

[...]
טבלה השוואתית: הפסקת היריון ניתוחית או תרופתית – יתרונות וחסרונות
המשך קריאה
דילוג לתוכן