הפסקת הריון ללא ועדה

הפסקת הריון ללא ועדה

הפסקת הריון ללא ועדה הוא עניין לא פשוט להתמודד איתו ללא עזרה מקצועית. ד”ר אהוד רז נותן למטופלות שלו יעוץ וליווי בתחום הרפואי והמשפטי, מרגע קבלת ההחלטה ועד לסיום מוצלח של התהליך. ד”ר אהוד רז בוגר העתודה האקדמאית בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת תל-אביב, ועובד כרופא משנת 1989. ד”ר רז ביצע את התמחותו ברפואת נשים בבתי החולים של שירותי בריאות כללית, בילינסון שבפתח-תקווה וסורוקה שבבאר-שבע, בין השנים 1995 עד 2001. 

ד”ר אהוד רז הוא רופא נשים מומחה משנת 2002, עבד כ- 10 שנים כרופא נשים עצמאי בלאומית שירותי בריאות במחוז הדרום, וכ- 6 שנים כרופא נשים מומחה בשירותי בריאות כללית במחוז הדרום.  כיום הוא עובד כרופא נשים מומחה בקופת חולים מאוחדת, מחוז הדרום. בשנת 2008 למד ד”ר אהוד רז משפטים בקריה האקדמית אונו וסיים את התואר בהצטיינות. ד”ר רז הוסמך כעורך דין בשנת 2009, הוא אינו עוסק בעריכת דין באופן פעיל, אך מרצה ומייעץ בנושאים של משפט רפואי ורשלנות רפואית. 

 הפסקת הריון

בין השנים 2009-2018 שימש כיועץ חיצוני לחברת הביטוח הממשלתית ענבל בתחום מעקב הריון ותביעות רשלנות רפואית. עם העבר העשיר שלו, לד”ר רז יש את הכלים ואת היכולת לייעץ בתחום הפסקת הריון ללא ועדה או הפסקת הריון בתרופה. כל מי שמעוניינת לבצע הפסקת הריון ללא ועדה מוזמנת להגיע לפגישת הכרות למרפאתו של ד”ר אהוד רז בבאר שבע. הפסקת הריון ללא ועדה הוא תהליך שמתבצע לאחר החלטה להפסיק הריון לא רצוי.

מדובר בהחלטה שלעתים היא לא קלה מבחינה רגשית, אישית או דתית. הפסקת הריון מתחלקת לשניים – יש הפסקת הריון בכדורים ויש הפסקת הריון כירורגית. כשמדובר על הפסקת הריון בכדורים, האשה שבחרה להפסיק את ההריון נוטלת שני סוגים של כדורים בהפרש שך יומיים. הכדור הראשון גורם לניתוק ההריון מן הרחם והכדור השני גורם להתכווצויות של הרחם ולפליטת ההריון החוצה. הפסקת הריון כירורגית היא שונה ובה שואבים את תוכן ההריון מהרחם. זוהי פעולה קצרה שמתבצעת בהרדמה, זמן ההתאוששות ממנה גם הוא קצר ובסיומה האשה יכולה לשוב לשגרת חיים רגילה לגמרי. בהתייעצות עם ד”ר רז, ניתן לבחור האם לבצע הפסקת הריון בתרופה או כירורגית.

מידע מקצועי

כל מה שצריך לדעת, ויותר

טבלה השוואתית: הפסקת היריון ניתוחית או תרופתית – יתרונות וחסרונות

[...]
טבלה השוואתית: הפסקת היריון ניתוחית או תרופתית – יתרונות וחסרונות
המשך קריאה
דילוג לתוכן