הפסקת היריון בבאר שבע

הפסקת היריון בבאר שבע

ישנם מספר שיטות הפסקת היריון בבאר שבע. רופא נשים המומחה הוא זה שיחליט מה היא השיטה המתאימה בהתחשב בפרמטרים שונים כגון גיל האשה, גיל ההריון, מצב רפואי וכדומה. הפסקת היריון בבאר שבע במרפאה של ד”ר אהוד רז היא המקצועית והבטוחה ביותר.

ד”ר אהוד רז למד רפואה במסגרת העתודה האקדמאית בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת תל-אביב ועובד כרופא משנת 1989. ד”ר רז ביצע את התמחותו ברפואת נשים בבתי החולים של שירותי בריאות כללית, בילינסון שבפתח-תקווה וסורוקה שבבאר-שבע, בין השנים 1995 עד 2001. ד”ר אהוד רז הוא רופא נשים מומחה משנת 2002, עבד כ- 10 שנים כרופא נשים עצמאי בלאומית שירותי בריאות במחוז הדרום, וכ- 6 שנים כרופא נשים מומחה בשירותי בריאות כללית במחוז הדרום.  כיום הוא עובד כרופא נשים מומחה בקופת חולים מאוחדת, מחוז הדרום. בשנת 2008 למד ד”ר אהוד רז משפטים בקריה האקדמית אונו וסיים את התואר בהצטיינות. ד”ר רז הוסמך כעורך דין בשנת 2009, הוא אינו עוסק בעריכת דין באופן פעיל, אך מרצה ומייעץ בנושאים של משפט רפואי ורשלנות רפואית. 

הפלה פרטית בכדורים בדרום

 בין השנים 2009-2018 שימש כיועץ חיצוני לחברת הביטוח הממשלתית ענבל בתחום מעקב הריון ותביעות רשלנות רפואית. ד”ר רז מבצע הפסקת היריון פרטית בדרום וכן הפסקת היריון פרטית בבאר שבע בפרט, בצורה מקצועית, תוך מתן יחס אישי וחם וליווי במהלך כל התהליך. אין ספק כי הפסקת היריון בבאר שבע במרפאה מקצועית של ד”ר רז עדיפה בהרבה מאשר הפסקת היריון בבאר שבע במרפאה ציבורית. גם אם הדבר כרוך בעלות כספית מעט יותר גבוהה, יש תמורה מלאה ומוצדקת למחיר. כשמדובר על הפסקת היריון בדרום בבית חולים, למטופלות אין כל אפשרות לבחור את הרופא שיטפל בהן וגם אין אפשרות לדעת מה הוותק והנסיון שלו. לכן, הפסקת היריון פרטית בדרום עדיפה מבחינות רבות על הפסקת היריון בדרום אינה באופן פרטי.

כל אשה אשר מעוניינת לבצע הפסקת היריון פרטית בבאר שבע, רשאית לפנות לוועדה להפסקת הריון. ד”ר אהוד רז ילווה אותך ויענה על כל השאלות במהלך התהליך כולו. לעתים פשוט אין תחליף ליחס אישי, לניסיון, לוותק מקצועי, לזמינות ולאכפתיות. ד”ר אהוד רז זמין עבורך לכל שאלה.

מידע מקצועי

כל מה שצריך לדעת, ויותר

טבלה השוואתית: הפסקת היריון ניתוחית או תרופתית – יתרונות וחסרונות

[...]
טבלה השוואתית: הפסקת היריון ניתוחית או תרופתית – יתרונות וחסרונות
המשך קריאה
דילוג לתוכן