הפלה פרטית ללא ועדה

הפלה פרטית ללא ועדה

האם ניתן לבצע הפלה פרטית ללא ועדה להפסקת הריון? התשובה שלילית. ואולם, ניתן לפנות למרכז רפואי פרטי אשר מוסמך לקיים ועדה להפסקת הריון באישור משרד הבריאות. מרכז רפואי פרטי פועל באופן אישי ודיסקרטי בכדי לשמור על פרטיות מלאה בנוגע לבקשה שלך לבצע הפלה. הפסקת הריון היא אמנם פעולה לא מסובכת מבחינה רפואית (כשמדובר ברופא מנוסה ומיומן) אך חשוב לבצע אותה במרכז רפואי עם ניסיון ועל ידי רופא בעל שם בתחום. 

הפלה פרטית והפסקת הריון – מה הקריטריונים?

בכדי שתוכלי לקבוע תור להפלה פרטית והפסקת הריון, את נדרשת לעמוד בקריטריונים שנקבעו בחוק. הקריטריונים נבדקים בוועדה הרפואית להפסקת ההריון ואם את עומדת בהם ותקבלי האישור ניתן יהיה לבצע הטיפול. 

הפלה פרטית ללא ועדה בבאר שבע

הינך מאיזור באר שבע ומחפשת מרפאה דיסקרטית לביצוע הפלה? במרכז העיר באר שבע תוכלי למצוא את אחד המרכזים הרפואיים המומלצים ביותר בתחום הפסקות הריון. גם אם נאמר לך ע”י גורם לא מוסמך כי ניתן לבצע הפלה פרטית ללא ועדה בבאר שבע, במהרה תגיעי למסקנה כי לא ניתן להימנע מקבלת אישור בוועדה, אך ניתן לקבל האישור במהירות ובדיסקרטיות במוסד הרפואי הפרטי “שבע עיניים” בבאר שבע.

הפלה פרטית ללא ועדה

המרפאה המקצועית של ד”ר אהוד רז ממוקמת בעיר באר שבע באיזור מרכזי ונוח להגעה. המרפאה מציעה זמינות של קבלת אישור מוועדה להפסקת הריון וביצוע הטיפול בדרך כלל באותו יום. ניתן לפנות למרפאה בכל נושא ועניין הקשור להפסקות הריון.

מרפאתו של ד"ר אהוד רז מציעה לך הפלה פרטית באיזור הדרום. מומלץ לבצע הפסקת הריון רק עם רופא מקצועי ומיומן, והמרפאה של ד"ר אהוד רז מציעה לכם את שירותיו של אחד הרופאים הטובים בתחום. מעל ל-30 שנות עבודה כרופא הביאו את ד"ר אהוד רז להצלחה רבה בטיפול באלפי פניות להפסקת הריון.

מידע מקצועי

כל מה שצריך לדעת, ויותר

דילוג לתוכן