הפלה פרטית בכדורים

הפלה פרטית בכדורים

מה הכי חשוב לדעת לפני שאת פונה לביצוע הפלה פרטית בכדורים? ובכן, ראשית המונח המקצועי הוא הפסקת הריון תרופתית. התהליך מתבצע באמצעות תרופות הניתנות דרך הפה, ומתאימה לנערות ונשים הנמצאות בהריון צעיר עד השבוע ה-9 להריונן. בכדי לבצע את ההפלה, יש צורך בקבלת אישור מוועדה להפסקת הריון הפועלת באישור משרד הבריאות. הוועדה מתקיימת רק בבתי חולים ומרכזים רפואיים שקיבלו אישור לכך ממשרד הבריאות.

ההפלה התרופתית מתבצעת על-ידי 2 סוגי תרופות ומאושרת על-ידי משרד הבריאות. התרופות הללו נבדקו ועברו מחקרים רבים ונמצאות בשימוש בכל המרפאות בישראל להפסקת הריון. מדובר בתרופות ששמן המסחרי הוא מיפג’ין וציטוטק וניתן לקבלן לאחר שניתן האישור מהוועדה להפסקת הריון.  

הפלה פרטית בכדורים בדרום

אם את גרה באיזור הדרום וודאי תשמחי לדעת שניתן לבצע הפלה פרטית בכדורים בדרום באופן דיסקרטי. יש לך את האפשרות לפנות למרפאה מקצועית פרטית המספקת שירותים רפואיים עבור נערות ונשים המעוניינות לבצע הפלה מכל סיבה אפשרית.

האם הפסקת היריון באמצעות תרופות היא יעילה?

יעילות הטיפול התרופתי היא גבוהה, סביב 90-95%, אם כי אינה מוחלטת. בכדי לבדוק אם הינך עומדת בתנאים להפסקת היריון באמצעות תרופות, תוכלי לפנות למרכז הרפואי “שבע עיניים” בבאר שבע המספק שירותים מקצועיים להפסקת הריון. 

קביעת תור להפסקת היריון תרופתית אם קיבלת החלטה להפסיק את הריונך ע"י תרופות, אל תהססי וקבעי כבר עכשיו תור להפסקת היריון תרופתית. ככל שתמתיני עם קביעת התור יתכן ולא תוכלי לעמוד בתנאים הבסיסיים להפלה פרטית בכדורים. אחת המרפאות המוכרות המטפלת בהפסקת הריון תרופתית היא המרפאה של ד"ר אהוד רז. המרפאה של ד"ר אהוד רז הוקמה בכדי לספק את כל השירותים הרפואיים להם זקוקות נערות ונשים המעוניינות להפסיק הריון. הפלה פרטית בכדורים במרפאה המקצועית של ד"ר אהוד רז ד"ר אהוד רז ישמח לראותכן במרפאה המקצועית במרכז העיר באר שבע ולספק לכם שירות אישי ודיסקרטי לתהליך הפסקת הריון בדרך המתאימה ביותר עבורכן.

מידע מקצועי

כל מה שצריך לדעת, ויותר

דילוג לתוכן