הפלה פרטית בכדורים

הפלה פרטית בכדורים

מה הכי חשוב לדעת לפני שאת פונה להפלה פרטית בכדורים? הפלה המתבצעת באמצעות תרופות מתאימה לנערות ונשים הנמצאות עד השבוע ה-9 להריון שלהן. בכדי לבצע את ההפלה, יש צורך בקבלת אישור מוועדה להפסקת הריון הפועלת באישור משרד הבריאות. הוועדה יכולה להתקיים באופן פרטי או בבית חולים ציבורי רק במרפאות אשר קיבלו אישור רשמי ממשרד הבריאות.
 
ההפלה באמצעות כדורים מתבצעת על-ידי 2 סוגי תרופות המאושרות על-ידי משרד הבריאות. התרופות הללו נבדקו ועברו מחקרים רבים ונמצאות בשימוש בכל המרפאות בישראל להפסקת הריון. התרופות להפלה הן התרופה ציטוטק והתרופה מיפג’ן וניתן לקבל אותן לאחר אישור רשמי להפלה מהוועדה להפסקת הריון.  
 

הפלה פרטית בכדורים בדרום

אם את גרה באיזור הדרום, וודאי תשמחי לדעת שניתן לבצע הפלה פרטית בכדורים בדרום באופן דיסקרטי. יש לך את האפשרות לפנות למרפאה מקצועית פרטית המספקת שירותים רפואיים עבור נערות ונשים המעוניינות לבצע הפלה מכל סיבה אפשרית. כאמור, כל תהליך של הפסקת הריון מחוייב באישור של ועדה להפסקת הריון. 
 
האם הפסקת היריון באמצעות תרופה היא יעילה?
 
הפסקת היריון באמצעות תרופה לא מתאימה לכל אחת וכאמור תלוי בשלב ההריון של הנערה או האישה. במקרה זה, ההפלה מתבצעת באופן המדמה פעולה טבעית של הפחתת רמות הורמן ההריון – פרוגסטרון. בכדי לבדוק אם את אכן עומדת בתנאים להפסקת היריון באמצעות תרופה, את יכולה לפנות למרפאה פרטית בעיר באר שבע המספקת שירותים מקצועיים להפסקת הריון. 
 

קביעת תור להפסקת היריון תרופתית אם קיבלת החלטה סופית להפסקה של ההריון בו את נמצאת, אל תהססי וקבעי כבר עכשיו תור להפסקת היריון תרופתית. ככל שתמתיני עם קביעת התור יתכן ולא תוכלי לעמוד בתנאים הבסיסיים להפלה פרטית בכדורים. אחת המרפאות המוכרות ביותר המטפלת בהפסקת הריון היא המרפאה של ד"ר אהוד רז. המרפאה של ד"ר אהוד רז הוקמה בכדי לספק את כל השירותים הרפואיים להם זקוקות נערות ונשים המעוניינות להפסיק הריון. הפלה פרטית בכדורים במרפאה המקצועית להפסקת הריון של ד"ר אהוד רז ד"ר אהוד רז ישמח לראותכן במרפאה המקצועית במרכז העיר באר שבע ולספק לכם שירות אישי ודיסקרטי לתהליך הפסקת הריון בדרך המתאימה ביותר לשלב שלכן בהריון.

מידע מקצועי

כל מה שצריך לדעת, ויותר

טבלה השוואתית: הפסקת היריון ניתוחית או תרופתית – יתרונות וחסרונות

[...]
טבלה השוואתית: הפסקת היריון ניתוחית או תרופתית – יתרונות וחסרונות
המשך קריאה
דילוג לתוכן