ביצוע הפסקת היריון

ביצוע הפסקת היריון

איך ניתן להפסיק הריון? השלב הראשון הוא ביצוע בדיקת אולטראסאונד על מנת לוודא שמדובר בהריון תוך רחמי ולקבוע מהו גיל ההריון (כמה שבועות). נדרשות גם תשובות של בדיקות דם. לפי החוק נדרשת לקבל אישור מועדה מוסמכת להפסקת הריון המאושרת על-ידי משרד הבריאות. אין צורך לחשוש מהועדה וכיום אף ניתן לבצע אותה באופן פרטי ודיסקרטי במרפאות אשר מאושרות על-ידי משרד הבריאות.

איך עושים הפסקת הריון?

ישנן 2 דרכים עיקריות לביצוע הפלה כשאחת מהן מתבצעת על-ידי תרופות והשנייה מתבצעת באמצעות פעולה. הדרך הנבחרת נקבעת בעיקר ע”פ שבוע ההריון ובהחלטה משותפת של המטופלת והרופא המטפל בהפסקת ההריון.

ביצוע הפסקות היריון - האם זה מסכן את האפשרות להרות וללדת בעתיד?

הסיכוי לפגיעה באפשרות להרות וללדת עקב ביצוע הפסקות היריון הוא נמוך ביותר וכיום הרופאים משתמשים בתרופות ובשיטות המתקדמות ביותר לביצוע הטיפול. כמובן שיש חשיבות רבה מאד לבחירת רופא מנוסה ומקצועי, כמו גם בעל גישה אנושית ורגישה לאשה הנמצאת לעיתים במצב רגשי ונפשי עדין.

קביעת תור לביצוע הפסקת הריון

ברגע שקיבלת את ההחלטה הסופית לביצוע הפסקת היריון, כדאי שלא תמתיני ותפני באופן מהיר למרפאה מקצועית לצורך ביצוע הטיפול. אחת המרפאות הטובות בישראל לביצוע הפלות באופן פרטי היא מרפאתו של ד”ר אהוד רז. ד”ר רז הוא רופא נשים בעל ניסיון רב בטיפול באלפי נשים אשר ביקשו לבצע הפלה מסיבות שונות, אם זה מסיבה רפואית, רגשית או אישית ובהתאם לקריטריונים אשר נקבעו בחוק.

ביצוע הפסקת היריון במרפאה המקצועית של ד"ר אהוד רז – מרכז רפואי "שבע עיניים" ד"ר אהוד רז מזמין אותך לפנות אליו באופן דיסקרטי. ד"ר אהוד רז מספק שירותים שונים הנוגעים להפסקות הריון לרבות ייעוץ לגבי מניעת הריון מיד לאחר הטיפול. המרפאה ממוקמת בתוך 'מרכז שבע עיניים' במרכז העיר באר שבע והיא נגישה באופן מושלם לתחבורה ציבורית (רכבת ואוטובוס), כמו גם סמוכה למגרשי חניה גדולים.

מידע מקצועי

כל מה שצריך לדעת, ויותר

דילוג לתוכן