ביצוע הפלה פרטית

ביצוע הפלה פרטית

ההחלטה לבצע הפלה אינה קלה ולמעשה יוצרת מצב רגשי חדש ולא מוכר לנערה או לאישה. עם זאת, כיום ניתן לבצע הפלה באופן דיסקרטי המאפשר התמודדות אישית אשר לרוב אינה תלויה בגורמים אחרים. לביצוע הפלה פרטית יש יתרונות רבים, ונשים אשר מעוניינות לבצע את ההפלה ללא ידיעה של הסביבה ובני  משפחה יכולות להגיע לרופא באופן מיידי ולבדוק אילו מן האופציות להפלה רלוונטיות לשלב בהריון בו הן נמצאות.

מה הן הדרכים לביצוע הפלה?

לאחר ההחלטה של האישה להפסיק ההריון, הרופא המטפל יבדוק ויחליט מהן האופציות האפשריות לביצוע הפלה. ישנם מספר פרמטרים לבדיקה כאשר אחד הפרמטרים העיקריים הוא שבוע (גיל) ההריון בו נמצאת האישה. אם האישה נמצאת בהריון התחלתי עד שבוע תשיעי להריון קיימת האפשרות להציע לאישה טיפול תרופתי המדמה הפלה טבעית. טיפול זה ניתן על-ידי 2 סוגים של תרופות ונמשך מספר ימים עד מספר שבועות עד שההריון כולו נפלט מהרחם. במידה וברחם נשארו שאריות רקמת הריון שלא נפלטו תוך מספר שבועות, יתכן ויהיה צורך בביצוע פעולה לניקוי שאריות ההריון. הדרך השנייה לביצוע ההפלה היא באמצעות פעולה קצרה הנעשה תחת הרדמה ובעלת סיכויי ההצלחה הגבוהים ביותר. 

ביצוע הפלה פרטית בדרום כאמור, בכדי לבצע הפלה באופן דיסקרטי מומלץ לפנות למרפאה פרטית אשר אינה מטפלת בכלל הציבור אלא דרך פניות אישיות ישירות למרפאה. אם הנך גרה באיזור הדרום, תוכלי להגיע למרפאה פרטית ומקצועית המתמחה בביצוע הפסקות הריון. אם החלטת על ביצוע הפלה פרטית בדרום, כדאי שתבחרי באנשי המקצוע הטובים והמנוסים ביותר לעשות זאת.

ביצוע הפלה פרטית בבאר שבע
גרה באיזור באר שבע ומעוניינת לבצע הפלה? את מוזמנת לפנות באופן מיידי למרפאה המקצועית של ד"ר אהוד רז המטפל במאות נערות ונשים בכל שנה מכל איזור הדרום, ואף ממרכז הארץ. המרפאה המקצועית של ד"ר אהוד רז ממוקמת במרכז העיר באר שבע במרכז הרב תחומי "שבע עיניים" הכולל בתוכו מרפאות בתחומים שונים כולל ביצוע הפלה פרטית. לקביעת תור לביצוע הפלה פרטית אצל ד"ר אהוד רז, את מוזמנת ליצור קשר עם המרפאה כבר עכשיו בשיחת טלפון דיסקרטית דרך מספר הטלפון המופיע באתר.

מידע מקצועי

כל מה שצריך לדעת, ויותר

דילוג לתוכן