ביצוע הפלה פרטית

ביצוע הפלה פרטית

ההחלטה לבצע הפלה היא לא פשוטה ולמעשה יוצרת מצב רגשי חדש ולא מוכר לנערה או לאישה. עם זאת, היום ניתן לבצע הפלה באופן דיסקרטי המאפשר התמודדות אישית אשר לרוב אינה תלויה בגורמים אחרים. לביצוע הפלה פרטית יש יתרונות רבים ונשים אשר מעוניינות לבצע את ההפלה ללא ידיעה של הסביבה ובני משפחה, יכולות להגיע לרופא באופן מיידי ולבדוק אילו מן האופציות להפלה רלוונטיות לשלב בהריון בו היא נמצאת.
 

מה הן הדרכים לביצוע הפלה?

לאחר שנקבעה ההחלטה של הנערה או האישה לביצוע הפלה, הרופא המטפל בודק את האישה ומחליט מה האופציות האפשריות לביצוע הפלה. ישנם מספר פרמטרים לבדיקה כאשר אחד הפרמטרים העיקריים הוא שלב ההריון בו נמצאת האישה. אם האישה נמצאת בהריון התחלתי עד שבוע שביעי להריון, לרופא תיהיה האופציה להציע לאישה טיפול תרופתי המדמה הפלה באופן טבעי. טיפול זה ניתן על-ידי 2 סוגים של תרופות וההחלמה ברוב המקרים מתרחשת לאחר 12 ימים מהיום הראשון לתהליך ההפלה. בתהליך זה יתכן ויהיה צורך במעקב ואף בגרידה במידה וברחם ישארו שאריות הקשורות להריון. הדרך השנייה לביצוע ההפלה היא באמצעות ניתוח כירורגי הנעשה בהרדמה מלאה והיא נחשבת לדרך עם סיכויי ההצלחה הגבוהים ביותר.  

ביצוע הפלה פרטית בדרום כאמור, בכדי לבצע הפלה באופן דיסקרטי, מומלץ לפנות לקליניקה פרטית אשר אינה מטפלת בכלל הציבור אלא דרך פניות אישיות ישירות לקליניקה. אם אתן גרות באיזור הדרום, תוכלו להגיע לקליניקה פרטית מקצועית המתמחה בהפלות טבעיות מ-2 הסוגים המוכרים היום. אם החלטתן על ביצוע הפלה פרטית בדרום, כדאי שתבחרו את אנשי המקצוע הטובים והמנוסים ביותר לעשות זאת.

ביצוע הפלה פרטית בבאר שבע גרה באיזור באר שבע ומעוניינת לבצע הפלה? את מוזמנת לפנות באופן מיידי לקליניקה המקצועית של ד"ר אהוד רז המטפלת במאות נערות ונשים בכל שנה מכל איזור הדרום. הקליניקה המקצועית של ד"ר אהוד רז ממוקמת במרכז העיר באר שבע במרכז הרב תחומי הנקרא "שבע עיניים" הכולל בתוכו קליניקות בתחומים שונים כולל ביצוע הפלה פרטית בבאר שבע. ביצוע הפלה פרטית בקליניקה המקצועית של ד"ר אהוד ארז לקביעת תור לביצוע הפלה פרטית אצל ד"ר אהוד רז, את מוזמנת ליצור קשר עם הקליניקה כבר עכשיו בשיחת טלפון דיסקרטית דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר.

מידע מקצועי

כל מה שצריך לדעת, ויותר

טבלה השוואתית: הפסקת היריון ניתוחית או תרופתית – יתרונות וחסרונות

[...]
טבלה השוואתית: הפסקת היריון ניתוחית או תרופתית – יתרונות וחסרונות
המשך קריאה
דילוג לתוכן