הפלה ללא ועדה בדרום

הפלה ללא ועדה בדרום

גרה בדרום ונמצאת בהריון לא מתוכנן? כדאי שתדעי שיש לך את האופציה לבצע הפלה במרפאה פרטית ודיסקרטית. נערות ונשים המעוניינות לבצע הפלה להריון לא מתוכנן, מגיעות לרגע שהן מבינות כי הן צריכות לעבור ועדה רפואית בכדי לבצע את ההפלה. בחיפוש דרכי הפלה ללא ועדה בדרום, נשים מגלות כי ניתנת להן האפשרות לגשת לועדה פרטית להפסקת הריון בכדי לקבל אישור רשמי לביצוע תהליך ההפלה. 
 
ועדה פרטית פועלת בסמכות משרד הבריאות ומתנהלת על-פי התקנות שקבע משרד הבריאות לגבי הפלה לנערות ולנשים. ועדה פרטית מאפשרת דיסקרטיות מלאה ובחינת המקרה לגופו בצורה מקצועית ואישית. הידיעה כי הועדה היא סגורה ודיסקרטית מאפשרת לנערות ונשים להגיע לועדה בצורה נינוחה יחסית ולהתקדם לעבר תהליך הפסקת ההריון. 

הפלה ללא ועדה בבאר שבע

אם אתם גרה באיזור הדרום ומחפשת הפלה ללא ועדה בבאר שבע, תוכלי לפנות לועדה פרטית להפסקת הריון אשר תאפשר לך להגיע לועדה בצורה דיסקרטית ואישית.  
 
הפלה ניתוחית
 
אחת מהדרכים הנפוצות ביותר להפלה בישראל היא הפלה ניתוחית. זו הפלה המתבצעת עם רופא מוסמך ובהרדמה. גם כאן, יש צורך לגשת לועדת הפלה לפני קביעת המועד לניתוח. ועדת הפלה במקרה זה אינה שונה מועדת הפלה במקרים של הפסקת הריון באמצעות תרופות.  

האם ניתן לבצע הפלה ללא ועדה בדרום? אם את מחפשת הפלה ללא ועדה בדרום, חשוב שתדעי כי הועדה הרפואית היא מחוייבת בישראל. עם זאת, כאמור תוכלי להגיע לועדה פרטית במרפאה מקצועית באופן דיסקרטי ואישי. אחת המרפאות המובילות באיזור הדרום להפסקת הריון היא המרפאה של ד"ר אהוד רז הממוקמת במרכז העיר בצמוד לתחנת רכבת וקווי תחבורה ציבורית נוחים להגעה.

שירותים מקצועיים להפסקת הריון במרפאה של ד"ר אהוד רז לקבלת כל הפרטים לגבי השירותים המקצועיים להפסקת הריון של ד"ר אהוד רז, את מוזמנת לפנות כבר עכשיו דרך האתר למרפאה המקצועית של ד"ר אהוד רז. ד"ר אהוד רז הוא רופא נשים בעל ניסיון רב בתחום ההפלות בכל הדרכים הקיימות היום בישראל. ברגע שהחלטת לפנות לד"ר אהוד רז, תדעי שתקבלי ליווי מקצועי ואישי לכל אורך תהליך הפסקת ההריון על-ידי אחד מהרופאים המובילים ביותר בישראל בתחום ההפלות.

סיבוכים ששכיחותם נמוכה הם:

  • דימום חריג בעת הפעולה שעלול לגרום לחוסר דם. ניתן לטיפול בעזרת ברזל או לעיתים רחוקות עירוי דם.
  • זיהום המצריך טיפול אנטיביוטי למשך 10-5 ימים, לעיתים בטבליות ולעיתים דרך הווריד (באשפוז).
  • פגיעה ברחם בזמן ביצוע הפעולה. לעיתים יש צורך בתיקון הפגיעה ברחם, כולל בניתוח דרך הבטן.
  • ריקון לא מושלם של הרחם, המצריך ביצוע פעולה נוספת להשלמת ריקון הרחם.
  • נזק לצוואר הרחם, הגורם למצב של אי-ספיקת צוואר הרחם (עלול לגרום להפלות מאוחרות או לידות מוקדמות). מצב זה אינו נגרם בשל כשל בביצוע ההפלה, אלא בעיקר בשל תכונות צוואר הרחם של אותה אישה. קיים טיפול יעיל למצב זה – ביצוע תפר בצוואר הרחם בהריונות הבאים.
  • נזק לרירית הרחם (“תסמונת אשרמן”) העלול להפריע להשתרשות היריון בעתיד. מקרים נדירים אלה אינם מתרחשים “סתם כך” אלא לעיתים רחוקות בעקבות זיהום או צורך בריקון חוזר של הרחם. נוכחות מחזורים סדירים ורגילים לאחר ביצוע הפסקת הריון שוללים אפשרות של סיבוך נדיר זה.

ברורה אם כן החשיבות של ביצוע הפסקת היריון על-ידי רופא נשים מיומן שיש לו ניסיון רב ומוצלח בביצוע פעולות מסוג זה. לד”ר רז ניסיון עשיר מאוד בביצוע הפסקות היריון. ד”ר רז גם מלווה את האישה באופן אישי לפני ביצוע הפלה ולאחריה, לשם מניעת היריון נוסף ובכל שאלה או צורך.

מידע מקצועי

כל מה שצריך לדעת, ויותר

טבלה השוואתית: הפסקת היריון ניתוחית או תרופתית – יתרונות וחסרונות

[...]
טבלה השוואתית: הפסקת היריון ניתוחית או תרופתית – יתרונות וחסרונות
המשך קריאה
דילוג לתוכן